KONST / Litografier / Färglitografi 11391035
nr 1139 1035
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), Gustav Adolfs torg, 58/100, signerad, motivet: 41x58
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:57:06
10/10 19:04:31
23 okt
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas